Cvičenie pre tehotné

V spolupráci s mestom Bytča  otvárame nový kurz pre budúce matky: Cvičenie pre tehotné.
 
Pod vedením skúsenej trénerky na Vás čaká šetrné cvičenie počas celých 9 mesiacov tehotenstva. Ak sa chcete cítiť počas celého priebehu tehotenstva dobre, buďte aktívne. Zostanete zdravé, atraktívne, pripravíte sa na pôrod a po ňom sa ľahko a rýchlo dostanete do pôvodnej formy. V priebehu tehotenstva nastáva v tele veľa zmien, preto treba dbať o rovnováhu duše a tela, správne dýchať, posilňovať, aktivovať a naťahovať svaly, trénovať panvové dno, chrbát. Dôležité je vedieť sa správne uvoľniť. Prihláste sa do 27. septembra, počet miest je obmedzený.
 
Počet účastníčok: 10 žien. Minimálny počet potrebný pre otvorenie kurzu je 4 účastníčky.
 
Trvanie cvičenia : 45 – 60 minút.
 
Cvičenie prebieha od  5. októbra  KAŽDÚ SOBOTU  o 9:30 v Mestkej knižnici Bytča, v miestnosti na prízemí.
 
Vstup je na permanentku (5 vstupov), ktorú si zakúpite pri Vašej prvej návšteve po vyplnení prihlášky. Prihlášku si môžete vyplniť priamo na mieste alebo priniesť už vyplnenú (stiahnuť tu). Príspevok za permanentku je 20€ (1 vstup= 4€). Permanentka má platnosť 2 mesiace. Ak sa nebudete môcť zúčastniť, informujete lektorku aspoň 24 hodín vopred. V opačnom prípade Vám jeden vstup na permanentke automaticky prepadá.
 
Cvičenie prebieha pod vedením skúsenej lektorky Mgr. Ľubomíry Kočnerovej.
 
Lektorka: Mgr. Ľubomíra Kočnerová
Cvičeniu sa venuje od detstva, so sestrou hrávali hádzanú. Neskôr, počas štúdia na vysokej škole, sa začala venovať fitness a kondičnej kulturistike. Je osobná trénerka pre fitness a kulturistiku I., II. a III. stupňa a osobnému trénerstvu sa venovala viac ako 8 rokov. V súčasnosti sa venuje svojej práci, psovi a záľubám, medzi ktoré patrí aj cvičenie.