Podporte nás

 

Staňte sa našim členom alebo podporovateľom

Páči sa Vám, čo robíme? Pomôžte naplniť naše plány na rok 2019! Prispieť k podpore vzťahov v rodinách v našom meste môžete aj Vy. Vyberte si spôsob, ktorý Vám najviac vyhovuje:
 

Pravidelné darcovstvo

Staňte sa našim pravidelným darcom. Pravidelné dary nám umožňujú stabilizovať naše aktivity a efektívne plánovať. Hľadáme ďalších darcov, ktorí vidia zmysel v našej činnosti a budú ochotní podporovať nás každý mesiac. Aj vďaka malej, ale pravidelnej čiastke (5-10€) vieme pokryť náklady na to najdôležitejšie. Staňte sa aj Vy kvapkou, ktorá pomôže zaplniť more a podporte nás trvalým príkazom na číslo účtu SK4783300000002001418192. Akýkoľvek pravidelný dar nám pomáha fungovať ďalej a plniť našu víziu.

Členstvo

Staňte sa naším členom! Podporíte tým našu myšlienku a máte možnosť aktívne sa zapojiť do chodu nášho centra. Ročný členský príspevok je 10€, prihlášku nájdete na našom webe tu.
 

Dobrovoľníctvo

Staňte sa našim dobrovoľníkom! Mnohé aktivity komunitného centra Ruka v ruke by sme nemohli realizovať bez spolupráce s dobrovoľníkmi. Ak vás táto možnosť podpory zaujala, neváhajte nás kontaktovať mailom na info@rukavruke.sk alebo správou na Facebooku.
 

Navštívte naše podujatia

Príďte na nami organizované podujatia a aktivity, robíme ich aj pre Vás! Zavolajte aj svojich priateľov a známych, šírte povedomie o našej činnosti. Sledujte našu činnosť na Facebooku a na našej webovej stránke.
 

Jednorazový finančný dar

Keďže sme občianske združenie, nevykazujeme ziskovú činnosť. Všetky vaše finančné dary budú použité na chod centra a realizovanie jeho činností – nájom, materiál, vybavenie, náklady spojené s jednorazovými komunitnými akciami a ďalšie. Podporiť nás môžete príspevkom na účet SK4783300000002001418192.
 

Nefinančný dar

Podporte nás nefinančným darom. Hračky, knihy, tvorivý materiál, jedlo a pitie spojené s jednorazovými aktivitami u nás nájdu využitie.

VĎAKA ŽE STE S NAMI!

Pozrite sa, čo sme aj vďaka Vašej podpore za minulý rok dokázali!

Za minulý rok sme odviedli kus práce – pomohli sme vytvoriť nové vzťahy medzi rodinami, zorganizovali sme pravidelné aktivity (nielen) pre rodičov s deťmi a vytvorili priestor pre rozvoj rodičovských a iných zručností. Okrem toho sme sa v jeseni presťahovali do nových priestorov, naplno rozbehli našu webovú a facebookovú stránku a získali sme aj prvých pravidelných darcov, ktorí prispievajú na našu činnosť. V tomto roku sme už stihli rozbehnúť niekoľko nových aktivít. Momentálne usilovne pripravujeme valné zhromaždenie našich členov. Všetky naše aktivity zvládame vďaka pestrému organizačnému tímu, ochotným dobrovoľníkom, a samozrejme, vďaka pravidelným účastníkom našich aktivít.

V tejto výročnej správe Vám ponúkame detailnejší prehľad našich aktivít za rok 2018, vrátane finančného hospodárenia a našich plánov na rok 2019.

Kompletnú výročnú správu za rok 2018 ku nahliadnutiu nájdete tu:

Výročná správa o.z Komunitné centrum Ruka v ruke