Výtvarný ateliér pre dospelých

Pozývame vás aktívne si oddýchnuť do výtvarnej dielničky a zažiť chvíle tvorivého relaxu. Vyskúšame si rôzne výtvarné techniky a modelovanie z hliny. Pracovať budeme s farbami, rydlami ale aj s vlastnými rukami.

Výtvarné zručnosti nie su potrebné. Potrebná je len chuť tvorivo relaxovať. Zažijeme spolu 6 hodín výtvarných aktivít. Kurz trvá dva dni po tri hodiny.

Najbližší ateliér sa koná 19.10. (pondelok) – 20.10. (utorok) od 17:00-20:00 (EŠTE MÁME VOĽNÉ MIESTA)

Maximálny počet učastníkov je 6.

Prihlásiť sa môžete priamo u lektorky na tel. čísle 0949 447 058 alebo e-mailom na terka.kovacikova@gmail.com

Príspevok: 29 € (vrátane všetkých pomôcok)

Lektorka: Mgr. Terézia Kováčiková – absolventka vysokej školy UMB v Banskej Bystrici v odbore učiteľstvo výtvarného umenia. Počas pedagogického pôsobenia získala so svojimi žiakmi mnohé ocenenia. Vedie žiakov od najmenších až po absolventov. S dospelými sa venuje aj náročnejším výtvarným technikám. Popri svojej práci získala certifikáty v remeselách Tkanie na krosnách a Hrnčiarska výroba. Vo voľnom čase sa venuje maľbe a remeslu. Svoje diela prezentuje na vernisážach a výstavách.

Hygienické opatrenia počas koronakrízy:
Zvýšená hygiena v centre a dodržiavanie nariadení ÚVZSR je pre nás v tomto období samozrejmá. V praxi to znamená:
– nosenie rúšok v interiéri centra 😷, dezinfekcia rúk 🤲 pri vstupe do centra, takisto budeme po každej aktivite dezinfikovať spoločné priestory, kľučky, dotykové plochy, hračky, wc, budeme používať jednorázové utierky, časté vetranie priestorov. Zároveň vás chceme dôrazne požiadať, aby ste pri prejavoch ochorania ostali v domácej izolácii.