Seminár: Obdobie vzdoru a záchvaty hnevu

Kedy:
28. január 2020 @ 16:30 – 18:00
2020-01-28T16:30:00+01:00
2020-01-28T18:00:00+01:00
Kontakt:

Komunitné centrum Ruka v ruke vás pozýva na seminár „Obdobie vzdoru a záchvaty hnevu“.

Aj vy počujete za deň od svojho dieťaťa tisíckrát NIE? Hľadáte cestu ako s ním spolupracovať, ale márne. Ste z toho vyčerpaní a máte pocit zlyhania. „Našťastie“ sa s tým stretáva skoro každý rodič vo vašom okolí. Je to však naozaj nutná súčasť detského vývoja?
Na seminári s psychologičkou Lenkou Ciglanskou sa pozrieme na to, prečo obdobie vzdoru prichádza, či musí prísť a ako sa mu prípadne vyhnúť. Spoločne budeme objavovať vhodné reakcie, ktoré pomôžu upokojiť bojové situácie a podporia váš vzťah s dieťaťom, ktoré spoznáva svoju silu.

Odporúčaný príspevok: 4€

Prosíme vás, ak je to možné, na prednášku príďte bez detí. Ak však nemôžete prísť bez dieťaťa, vezmite ho kľuďne so sebou 😉

Prednáška sa uskutoční v priestoroch centra na námestí vo dvore vedľa bývalej predajne Orange.

Lenka Ciglanská – psychologička, ktorá využíva vo svojej práci princípy vzťahovej a rešpektujúcej výchovy. Absolvovala dvojročný výcvik zameraný na motiváciu a zmenu u klienta, kurzy Rešpektovať a byť rešpektovaný a Nevýchova. Ďalej rôzne workshopy a zážitkové cvičenia zamerané na rodinnú terapiu a sebarozvoj. Pracovala v centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, v súčasnosti zbiera bohaté skúsenosti na materskej dovolenke s dvomi deťmi. Popritom prednáša v materskom centre v Žiline a v Centre voľného času v Považskej Bystrici.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Meno *
Email *
Adresa webu