Seminár: Ako sa dohodnúť s deťmi aj bez kriku

Kedy:
13. júl 2020 @ 16:30 – 18:00
2020-07-13T16:30:00+02:00
2020-07-13T18:00:00+02:00

Všetci milujeme svoje deti a chceme, aby nám bolo spolu dobre – prídťe zistiť ako na to bez neustáleho naťahovania a stresu.
Budeme hovoriť o tom ako s deťmi uzatvárať dohody založené na vzájomnej úcte. Prečo je dôležité rešpektovať dieťa? Ako mu dať dostatok slobody a zodpovednosti a zároveň si nenechať skákať po hlave? Psycholgička Lenka Ciglanská vás naučí princípy rešpektujúceho prístupu a nastavovania hraníc spolu s deťmi bez ohľadu na ich vek.

Odporúčaný príspevok: 4€

NA PREDNÁŠKU sa prosím VOPRED PRIHLÁSTE správou na našom Facebooku Ruka v ruke.

Prosíme vás, ak je to možné, na prednášku príďte bez detí. Ak však nemôžete prísť bez dieťaťa, vezmite ho kľuďne so sebou.

Prednáška sa uskutoční v priestoroch centra na námestí vo dvore.

Lenka Ciglanská – psychologička, ktorá využíva vo svojej práci princípy vzťahovej a rešpektujúcej výchovy. Absolvovala dvojročný výcvik zameraný na motiváciu a zmenu u klienta, kurzy Rešpektovať a byť rešpektovaný a Nevýchova. Ďalej rôzne workshopy a zážitkové cvičenia zamerané na rodinnú terapiu a sebarozvoj. Pracovala v centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, v súčasnosti zbiera bohaté skúsenosti na materskej dovolenke s dvomi deťmi. Popritom prednáša v materskom centre v Žiline a v Centre voľného času v Považskej Bystrici.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Meno *
Email *
Adresa webu