Po stopách vianočných svetiel

Kedy:
16. december 2019 @ 15:00 – 17:30
2019-12-16T15:00:00+01:00
2019-12-16T17:30:00+01:00

Komunitné centrum Ruka v ruke Vás s veľkou radosťou pozýva na predvianočnú rodinnnú akciu.

Spoločne budeme putovať „po stopách vianočných svetiel“. Na troch miestach na alebo v blízkosti bytčianskeho námestia zažijete atmosféru tradičných Vianoc všetkými zmyslami. A čo nás čaká?

⭐ V priestoroch nášho centra Ruka v ruke sa ponoríte sa do príbehu Vianoc cez krátke divadielko a ukážok vianočných tradícií a zvykov.

⭐ V neďalekom obchodíku so zdravou výživou (Matka Zem Bytča) bude pre deti a ich rodičov pripravená výtvarná dielnička. Vyrobíme si vlastné vianočné pozdravy, s ktorými nám pomôže skúsená lektorka. Pre najmenšie detičky máme pripravenú zjednodušenú verziu, aby si každé dieťa zvládlo vyrobiť vlastný pozdrav pre svojich najbližších.

⭐ Ak si tužíte priniesť vianočnú atmosféru domov, pomôžeme Vám vyrobiť si vlastnú sviečku z včelieho vosku. Deti si s našimi lektorkami vyrobia jednoduché vianočné ozdoby V Uličke – reštaurácia, bistro, kaviareň.

⏳ Podujatie prebieha po celý čas od 15:00 do 17:30, takže začať a skončiť môžete kedykoľvek. Aktivity na jednotlivých miestach prebiehajú nepretržite.

V priestoroch centra na Vás čaká aj horúci detský punč a domáce koláče.

Vstup je voľný

Tešíme sa na Vás a na Vašich blízkých 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Meno *
Email *
Adresa webu