Detský večer spoločenských hier

Kedy:
18. august 2021 @ 16:00 – 18:00
2021-08-18T16:00:00+02:00
2021-08-18T18:00:00+02:00
Príďte stráviť stredajšie letné popoludnie netradične. 
 
Po úspechu Herných večerov pre dospelých prichádzame s večerom pre najmenších vo veku 2,5 až 10 rokov. Prichystané budú moderné kooperatívne hry, ale aj hry na pozornosť a postreh, či klasika ktorá nikdy neomrzí.
 
Najmenšie deti sa zoznámia s úplnými základmi (hádzanie kockou, striedanie sa, čakanie kým prídem na rad, porozumenie jednoduchým pravidlám), väčšie si užijú pozitíva kooperatívnych hier, budú musieť komunikovať medzi sebou, dohodnúť sa, spolupracovať, rozdeliť úlohy, zvoliť stratégiu. Budeme sa hrať, spolu, celé rodiny, kamaráti 🙂
 
Zahrať si budete môcť napríklad: Ovocný sad, Závody korytnačiek, Karneval lienok, Príšerky zo skrine, Popolušku, Detské Carcassonne, jednoduché kartové hry (Piou piou, Familiou, Piratatak, Spiace kráľovné), Detské Dobble, pexeso, detský Brainbox, Labyrinth Junior, Qwirkle, Ticket to ride Junior, Osadníkov Junior, Tajnú výpravu čarodejov, Blokus Junior, Hurá Zmrzlina, Tučniaky, Dračí poklad, Story Cubes, Hádaj kto som, Pevnosť, Medveď Wrr…
 
Poteší nás, keď prinesiete aj vaše obľúbené hry. Poobedím vás budú sprevádzať Maťa a malá Terka. Radi vám pomôžu s pravidlami nových hier.
 
Detský večer spoločenských hier sa koná v priestoroch nášho centra na Námestí SR 15 v Bytči vo dvore.
Príspevok za využitie priestorov je 1€. Prísť a odísť môžete kedykoľvek počas popoludnia.
 
Budeme radi, ak nám účasť nahlásite správou, ale kľudne príďte aj na poslednú chvíľu rovno z kúpaliska. Popoludnie prebieha za účasti rodičov. Prosíme rešpektujte spodnú vekovú hranicu detí. Deti musia byť schopné používať drobný herný materiál a dodržiavať pravidlá hry.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Meno *
Email *
Adresa webu