Angličtina pre školákov

Školský rok je už v plnom prúde a náš Rabbit už tiež „zarezáva“ KAŽDÚ SOBOTU 10:00-10:45. Keďže sa niektorí prváci s nami nevedeli rozlúčiť rozhodli sme sa vytvoriť skupinu pre školákov (do 12 rokov). Ak sa vám zdá, že Vaše dieťa „bojuje“ s angličtinou doprajte mu možnosť nájsť si k nej cestu zábavnejšie s nami, každú sobotu o 10:00.

Hravou formou sa deti učia anglické slovíčka a gramatiku prirodzene a s radosťou. Venujeme sa najmä rozprávaniu, čítaniu v angličtine, správnej výslovnosti (napríklad háskovať , čím si uvedomujú rozdiel medzi písanym a čítaným v angličtine), ale i písaniu. Vďaka tomu si vaše dieťa môže ľahšie osvojiť zručnosť, z ktorej bude profitovať celý život.

Kurz prebieha 1x do týždňa, lekcia trvá 45 minút. Angličtina pre školákov prebieha v malej skupine (max. 8 detí), aby malo každé dieťa dostatočný priestor aktívne sa zapojiť. Ak máte záujem, ozvite sa nám na mail info@rukavruke.sk alebo nám napíšte správu na našej facebookovej stránke. V prípade záujmu sa otvorí aj skupina v týždni (pravdepodobne streda popoludní).

Príspevok za permanentku na 5 vstupov je 20€ (4€/vyučovacia hodina). Vstup je na permanentku (5 vstupov), ktorú si zakúpite pri Vašej prvej návšteve po vyplnení prihlášky. Prihlášku si môžete vyplniť priamo na mieste alebo priniesť už vyplnenú (stiahnuť tu). Permanentka má platnosť 2 mesiace. Ak sa nebudete môcť zúčastniť, informujete lektorku aspoň 24 hodín vopred. V opačnom prípade Vám jeden vstup na permanentke automaticky prepadá.

Angličtina prebieha v priestoroch nášho centra na Námestí SR 15 (vo dvore).

Mgr. JANKA KOČNEROVÁ – vyštudovala Učiteľstvo anglického jazyka a Anglický jazyk v odbornej komunikácii. Počas magisterského štúdia učila na Súkromnej hotelovej akadémii. Po skončení štúdia začala učiť na základnej škole anglický jazyk a výtvarnú výchovu. Popri zamestnaní sa venovala učeniu anglického jazyka v súkromnej jazykovej škole zameranej na deti a v CVČ Žirafa v Žiline učila angličtinu deti do 3 rokov.  Okrem toho viedla konverzácie v anglickom jazyku pre dospelých.